درباره ما

تورین در سال ۱۳۸۲ به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت “Web Native ” جهت تولید نرم افزار و صادرات آن به خارج از کشور وتحت مدیریت  آقای دکتر مهدی امانی تشکیل شد. زمینه فعالیت تخصصی شرکت تورین‌تن، ارائه خدمات مشاوره، طراحی و توسعه سیستمهای مکانیزه وب مبنا است. تورین‌تن با گسترش اطلاعات فنی خود و بکارگیری برترین روشها و ابزارهای توسعه نرم‌افزار، موفق به کسب تجربیات ارزنده ای در ارائه راه حل ها و محصولات نرم افزاری به سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی در راستای ارتقاء سطح فعالیتهای آنها شده است.

این مهم با شناخت عمیق از نیازها، محدودیتها و توانایی های سازمانهای ایرانی در حوزه اتوماسیون و انتقال تکنولوژی مناسب، و سپس طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای وب مبنا بر اساس معماری لایه‌ای (Layered Archtiecture) و متدولوژی و مدلسازی شیء‌گرا (RUP, UML) و با بهره‌گیری از غنی‌ترین بسترهای توسعه نرم‌افزار، Framework J2EE و Framework .Net و زبانهای برنامه نویسی Java, C#, VB.Net Vb/Java Script ، انجام پذیرفته است. همچنین به منظور تأمین امنیت و کارایی مناسب، از پایگاه داده Oracle و MS-SQLServer بهره گرفته است.

شاخص ترین محصول شرکت تورین تن  سامانه دبیرخانه  اتوماسیون اداری تورین تن (Docun.Net ) می باشد.این محصول با گذشت قریب به ده سال از زمان تولید وبا بهره گیری از تکنولوژی های روز وتوجه به نیاز های مشتریان  به طور کاملا پویا و با اقتدار در حال بهره برداری در بسیاری از سازمان های مطرح کشور می باشد.

پیاده سازی موتور جستجوی دقیق، سریع و هوشمند فارسی زبان با استفاده از آخرین دست آوردهای دانش هوش مصنوعی (AI) در زمینه های Search، Retrieval، Pattern Recognition، … از موفقیت های بارز تورین تن بوده که به عنوان پرتال جستجوی ملی کشور پیاده سازی شده و در حال بهره برداری می باشد. این موتور جستجو با ارائه سرویس هایی مانند دسته بندی معنایی، ریشه یابی کلمات فارسی و گسترش دامنه معنایی جستجو از این طریق، غلط یاب املایی (Spell Checker) و پیشنهاد کلید واژه مناسب و… کامل ترین ابزار جستجو را برای کاربر فارسی زبان، فراهم آورده است. لازم به ذکر است که برخی از قابلیت های پایه ای این موتور مانند دسته بندی معنایی و گسترش دامنه معنایی جستجو می باشد.

 

طیف وسیعی از سازمان ها و شرکت های تابعه شامل صدا و سیما، ارتباطات سیار، بورس اوراق بهادار، بانک کارآفرین و … از دستاوردهای شرکت تورین تن بهره می گیرند..
در حال حاضر شرکت تورین تن با قدم نهادن در عرصه های جدید نرم افزاری، مراحل تولید نرم افزارهای جدید را در دستور کار خود قرار داده است که امضاء الکترونیکی  وتبدیل تصاویر به متن (OCR) از جمله این موارد می باشد،چندین پروژه موفق ایجاد بایگانی های الکترونیکی و مکانیزاسیون اسناد بایگانی شده از جمله دستاوردهای شرکت تورین تن در راستای پیاده سازی  سیستم های بدون کاغذ می باشد.

شرکت تورین تن دارای رتبه ۴ از شورای عالی انفورماتیک می باشد.

 

گواهینامه های اخذ شده

ردیف عنوان گواهینامه گواهی دهنده
۱ ICND Synergy
۲ BSCN Fast Lane
۳ BCMSN Fast Lane
۴ +OCA Parsicom

 

لوگو تورین تن

مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند


تماس با تورین تن